Diety odchudzające i treningowe

Pełnowartościowy i różnorodny jadłospis

Odpowiednio zbilansowane posiłki dostarczą Ci koniecznych do funkcjonowania substancji odżywczych, to pewne. Jednak, co zrobić, jeśli Twoim celem oprócz zadbania o zdrowie, jest coś jeszcze, np. redukcja wagi albo przybranie na masie? Nie ma problemu, wystarczy, byś zaznaczył tę opcję wybierając odpowiednią dla Ciebie dietę.

Na odchudzanie i na przytycie

Niezależnie od opcji, którą wybierzesz, pomożemy Ci w osiągnięciu Twojego celu. Zapewnimy bazę 28 zdrowych przepisów, które w połączeniu z aktywnością fizyczną, zalecaną przez nas, wpłyną na proces odchudzania. Jeśli jednak Twoim celem jest przybranie na wadze, daj znać, a nasi specjaliści dostosują swoje propozycje żywieniowe i przytyjesz.

Diety na masę i do treningu

Jesteś sportowcem, a może zaczynasz treningi? Aktywność fizyczna wymaga dostarczenia organizmowi odpowiedniej ilości energii i substancji odżywczych. Właściwe nawodnienie oraz zaplanowanie konkretnych ilości posiłku jest w tym przypadku skomplikowane. Najlepiej zaufać specjalistom i otrzymać od nich profesjonalny jadłospis dostosowany do treningów. Nie ryzykuj osłabienia, zbuduj tkankę mięśniową i nabierz masy, tej zdrowej.

Pod kontrolą

Stosowanie jakichkolwiek planów żywieniowych odchudzających czy na tycie nie powinno odbywać się bez kontroli dietetyka. Zapewniamy Ci kontakt ze specjalistą, który doradzi Ci, co robić, by osiągnąć cele, a także zwróci uwagę na to, czy odpowiednio stosujesz się do wytycznych. Spersonalizuje dla Ciebie plan żywieniowy, a Ty sam poczujesz się zmotywowany i bezpieczny.